Drone Çekimleri

Gerçek renkler, doğru açı ve sinematografi…

Drone ile havadan yapılan çekimler, yerden gerçekleştirilen çekimlerden elde edilemeyecek farklı açılar ve kadrajlarla estetik görüntüler elde edilmesini sağlar. Sunmak istediğiniz etkinlik veya bir yapının farklı açılarından daha önce hiç fark edilmeyen birçok ayrıntısını sergilemenize destek olur. Havadan çekimler ile izleyenlerin gözlerini ayıramayacağı ve ayrıntıların merakla izleneceği etkileyici sunumlar, projelerinize değer katacaktır. Yerden elde edilen alışılagelmiş görüntülerden çok daha fazlasını havadan çekimlerle elde etmeniz mümkündür.

Projelerinize havadan çekimlerle farklılık katmanız, zorlu rekabet ortamında rakiplerinizden bir adım daha önde olmanıza katkı sağlar. Projeniz için hazırladığınız profesyonel bir sunumunuz yoksa, projenizde ön plana çıkartmak istediğiniz özellikler zayıf kalacak ve sunumunuz beklediğiniz etkiyi ve sonucu göstermeyecektir. İyi bir kurgu ile 4K kalitesinde havadan çekilmiş görüntülerle, uzman ekibimiz tarafından montajı ve efekt işlemleri yapılmış profesyonel sunumlar, projenizin amacına ulaşmasında sizin büyük yardımcınız olacaktır.

Projelerinizi
4K izleyin

Yüksek çözünürlüklü ve yüksek FPS değerine sahip Drone ekipmanlarımız ile markanızı en iyi şekilde tanıtıyoruz.
https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/drone-çekimleri-dji-rd-medya.png
Profesyonel havadan çekim çözümleri

Tanıtımın en etkili ve en profesyonel yollarından biri olan havadan video ve fotoğraf çekiminde drone teknolojisini kullanarak organizasyon, etkinlik ve sportif faaliyetlerin yanı sıra özel mülk, fabrika ve haritalama alanlarında markalara destek sağlıyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek uygun ekipman ve çalışma standartlarıyla çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/rd-medya-drone-çekimi-küçük-hayaller-festivali.jpg
Fabrika ve tesis havadan çekimleri

Tesis ve fabrikalarınızı tanıtmanın en kolay ve en başarılı yolu olan fabrika çekimleri hizmetleri ile yüksek kalitede benzersiz görüntüler, fabrika ve tesisinizin ihtişamını gösterir. Profesyonel müşterilerinize, tesisinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağını fabrika havadan çekimi hizmetimiz ile gösterebilirsiniz. Bu da markanızın ne derece kaliteli olduğunu göstermenizi ve hedef kitlenizin ilgisini çekmenizi sağlar.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/rd-medya-drone-çekimi-körfez-deniz-inşaat.jpg
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tüm hakları Reflection Design Medya tarafından saklıdır.