Web Tasarım

Web siteniz için; logo, metin içerik çalışması ve fotoğraf çekimi desteği sağlıyoruz.

Yaptığınız bütün çalışmaları, faaliyet alanlarınızı, kurum yapınızı, işleyişinizi ve etkinliklerinizi ayrıntılı bir biçimde anlatacak modern ve kolay ulaşılır bir web sitesi tasarlarız. Sektörünüz içerisinde size en uygun temayı belirleyerek eksik içeriklerinize de destek oluyoruz. Markanıza uygun metinler oluşturarak sitenizin daha anlaşılır olmasını ve markanızın tanıtımının net ve açık bir şekilde hedef kitleye ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Sitenizin hızlı olması bir çok açıdan çok büyük önem arz etmektedir. Bunlardan birincisi kullanıcı deneyimi ve kullanım açısından ziyaretçilerin aradıklarına hızlı bir şekilde ulaşması, diğeri ise Google page speed kriterlerine uygun olması ile sitenizin seo ve Google Adsense açısından yüksek bir kalite puanına ulaşmasıdır. Bu noktada tamamen kendi sunucularımız üzerinden sağladığımız yüksek hızlı hosting ile bu ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunmaktayız.

Markanız, web sitenizle başlar

Hedef kitlenizin, markanız ile herhangi bir platformda karşılaştığında yaptığı ilk şey web sitenizi ziyaret etmektir. Hızlı açılan, kullanıcı dostu, tüm elektronik aygıtlara uyumlu ve işlevsel bir web siteniz yoksa müşteri kaybetmeniz en olası riskler arasındadır. Bu nedenle markanıza yakışan ve kolay ulaşılabilir bir web sitesine sahip olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek size en uygun paketlerden birini seçebilir ve markanızı tanıtmaya başlayabilirsiniz.
Taksitle Web Sitesi

Google sıralamasında yükselmeniz için destek oluyoruz

Web siteniz içerik ve kodlama olarak ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıcılara ulaşamıyorsa sadece sizi bilen kişilerin girdiği bir web sitesinden öte gidemez. Daha fazla müşteriye ihtiyacınız varsa Google arama motorunda sektörünüzle ilgili aramalarda ilk sayfa üst sıralarda çıkmanız gerekiyor. Bunun için iyi bir SEO çalışması sitenizi daha geniş kitlelere ulaştıracaktır. Bunun için de web sitenizin içeriğinin mutlaka sektörde çok aranan makalelerden oluşması gerekiyor. Düzenli ve sürdürülebilir güncellemelerin yanı sıra içeriklerinizin de güncel olması gerekiyor.

Markanız için sitenizin güncellemelerini yapıyoruz.

Markanız için çok iyi bir web sitesi hazırlamak kadar içeriklerinizin düzenli olarak güncellemesi de bir o kadar önemlidir. İster e-ticaret isterseniz ürün veya hizmet odaklı bir web siteniz olsun periyodik olarak site içerik güncellemesi yapılması gerekiyor. Markanız için bu güncelleme hizmetini de size sağlıyoruz.

Size özel tasarımla daha iyisine sahip olun.

Web sitesi UX ve UI kriterleri göz önünde bulundurularak yapılmalı ve size özel olmalıdır. Sektörün değişkenlerini bilen analistlerimiz ile birlikte size en uygun görsel tema ile web sitenizi hazırlıyoruz. Hazırladığımız paneli site bitiminde size teslim ediyor ve kendi güncellemelerinizi kendinizin yapması için destek sağlıyoruz. Web siteniz, sıradan kalıpların dışında vermek istediğiniz mesajı hakkıyla hedef kitleye ulaştıran bir yapı ile kurgulanmalıdır. İnşaat sektörü ile sağlık sektörü için aynı kalıp bir web sitesi kullanılabilir ama sıradan olmaktan öteye geçemez. Biz ise sizin için sektöre özel hizmetlere ve genel algıya uygun modüller üzerine kurgulanmış, şık web tasarımları hazırlarız.

Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tüm hakları Reflection Design Medya tarafından saklıdır.