Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken müşterileriniz ile ilk iletişiminizi sağlayalım.

Sosyal medya hesaplarınızın kurulumunu ve yönetimini yaparak doğru içerikler ile markanızın hedef kitlesine yönelik çalışmaları sizin adınıza yöneterek bilinirliğinizi artırırız. Periyodik olarak markanız için içerik üretir ve bu içerikleri sosyal medya hesaplarınızda doğru bir şekilde paylaşırız. Güncel gelişmeler, kampanyalar ve hizmetler ile ilgili hedef kitlenize ‘sürekli’ bilgi akışı sağlarız. Müşterileriniz ve hedef kitleniz ile ilk ve en doğru teması kurarak markanıza karşı oluşabilecek olumsuz tüm intibaları bertaraf ederiz.

Hedef kitlenin ilgisini satışa dönüştürebilecek tüm çalışmaları işletmeniz için hazırlarız. Sosyal medya, insanların birbiriyle ya da ilgi alanlarına giren markalarla doğrudan ve hızlı bir şekilde iletişime geçebildiği bir platform haline geldi. İnsanlar çoğu zaman telefon etmek yerine sosyal medyadan mesaj gönderme yöntemini tercih etmeye başladı. Bu noktada tüketici mesajlarına anında cevap verebilmek oldukça önemli bir hale geldi. Sosyal medya yönetimi bu nedenle her marka için mutlaka yapılmak zorundadır.

Student Hub
Sınav Kurs Merkezi
Pona Pack Sosyal Medya
Gen Kurs Merkezi Sosyal Medya Yönetimi
eg.sosyal medya

Güncel içeriklerle markanızı sürekli hatırlatın

Sosyal medya hesaplarınız, markanızı destekleyen en önemli mecralardan biridir. Bu mecrayı aktif bir şekilde kullanmak ve sektörünüze ait güncel içerikleri sürdürülebilir bir şekilde girmek ise markanızı hedef kitlenize sürekli hatırlatacak ve imajınızı güçlendirecektir.
https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/sosyal-medya-yönetimi-rd-medya.png

Müşterilerinizle aranızdaki iletişimin başlangıç noktasıyız

Sizi temsil eden dijital bir çağrı merkezi kurduk

Sosyal medya departmanı kurulması, her marka için maliyetli bir iştir. Markalar, kendi bünyeleri içinde sosyal medya yönetimini çözmeye çalıştıklarında da süreç içerisinde aksamalar yaşanabilmektedir. Bu sebeple sorulan soruların zamanında ve doğru cevaplanması ile birlikte verilen cevapların hızı da ayrı bir önem taşımaktadır ve hesapların yönetiminin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Bizler, sizin için hem içerik üretirken hem de sosyal medya hesaplarınızı kontrol altında tutuyor, müşterileriniz ile iletişime geçip sorularını cevaplıyor ve markanız ile ilgili gelişmeleri sizin için raporluyoruz.

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube

Şu an dünyada yaş grubuna, cinsiyete ve ilgi alanlarına göre mevcut sosyal medya platformları dengeli bir dağılım göstermektedir. Öncelikle markanızın hedef kitlesinin en çok nerede olduğunu belirliyoruz.Doğru hedef kitle analizi yapmak kadar önemli olan bir diğer husus da bu hedef kitlenin nerede bulunduğunu tespit etmektir. Markanıza göre yapacağınız reklam stratejilerini sosyal medya hesaplarına göre sınıflandırıyor ve sonuç odaklı reklam kampanyaları düzenliyoruz. İçerikleri de sosyal medya hesaplarının yapısına ve kitlesine göre yeniden düzenliyoruz.

Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tüm hakları Reflection Design Medya tarafından saklıdır.