Fotoğraf & Kreatif

Markanızı, hedef kitlenizin baktığı yerden değil bakmalarını istediğiniz yerden gösterelim.

Kurumsal, özel, moda, ürün, mekan ya da projelerinizin profesyonel fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Belirli bir senaryoya bağlı kalarak ya da doğal akış içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda markanızı en iyi şekilde anlatacak görsel materyalleri re-touch işlemlerini de gerçekleştirerek teslim ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile derinliği olan ve görsel etki gücü yüksek sonuçlar alıyoruz. İzleyicilerin, gördüklerinin yüzde 80’ini ve okuduklarının sadece yüzde 20’sini hatırladıkları kanıtlanmıştır. Bu noktada, günümüzde yaşanan hızlı teknolojik gelişmelerle birlikte kaliteli görsellere sahip olmanın önemi her geçen gün artmaktadır.

Markanız için ürünlerinizin yüksek kaliteye sahip imajlarını işinize dahil etmiyorsanız, çok çeşitli fırsatlardan mahrum kalıyor olabilirsiniz. Başta inşaat ve deniz inşaat sektörü olmak üzere her sektörden firmaya ülke çapında katalog çekimleri, ürün fotoğrafı, reklam/kampanya fotoğrafı ve sosyal medya görselleri oluşturma konusunda prodüksiyon, çekim hizmeti ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Profesyonel fotoğrafçı ve re-touch ekibimizle, müşterilerimizin tek bir noktadan tüm dijital içerik ve görsellerini temin etmelerini sağlıyor aynı zamanda kalite, süre ve ekonomik olarak avantaj kazanmalarını önceliyoruz.

Fotoğraf Çekimi
İyi Dersler Okulları Katalog Çalışması
Ermak Karot İnşaat Katalog Çalışması

'An'ı yakalıyoruz

Sektörünüz ile ilgili hangi video içeriklere ihtiyacınız varsa o noktada sizlere en ekonomik ve yüksek performans alabileceğiniz çözümleri üretiyoruz. Video prodüksiyonun yanı sıra fotoğraf çekimlerimizle de destek sağlıyoruz.
https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/rd-medya-fotoğraf-çekimi.png
Yukarıdan bakınca çok daha etkileyici görünürsünüz

Drone çekimlerimiz ile görsel gücü yüksek fotoğraflar çekiyoruz. Personal Branding, mekan ya da organizasyon çekimlerimizde 4K kalitesinde havadan fotoğraf çekimleri ile markanızı veya çalışmanızı en iyi şekilde anlatıyoruz.

drone çekimleri
Alan. Derinlik. Özne.

Modeller ile yapılan çekimlerde; alanı, derinliği ve özneyi ön plana çıkaran içerisinde sinematografik öğeler barındıran ve uygun renk paleti ile re-touch işlemleri gerçekleştirilen fotoğraflar çekiyoruz.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/rd-medya-pilates-fotograf-çekimi.jpg
Kurumsallık ekiple başlar

Markanızın içeriklerinin yanı sıra ekibinizin kim olduğu ve ne kadar profesyonel göründüğü de önemlidir. Kurumsal ekibinizi profesyonel bir şekilde tanıtıyoruz.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/sinav-portre-kurs-fotograf-cekimi.jpg
Kişisel marka çalışmanıza değer katın

Kişisel marka çalışmalarında alanınıza özel poster ve aksiyon fotoğraf çekimi çalışmaları yapıyoruz.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/yüzücü-fotoğraf-çekimi-cesur-atay-yilmaz-rd-medya.jpg
Kitlenize anı yaşatın

Düzenlediğiniz organizasyonlarda ve etkinliklerde kurgu dışı doğal anları yakalayarak hedef kitlenize markanızın veya etkinliğinizin en canlı hallerini aktarıyoruz.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/rd-medya-makers-türkiye-eğitmen-eğitimi-fotoğraf-çekimi.jpg
Ürünlerinizi en iyi şekilde gösterin

Satış odaklı ürünlerinizi gerçek mekandan uzaklaştırmadan daha etkili ve dikkat çekici bir şekilde görünmesini ve kitlenizin ürünlerinizi en güzel fotoğraflarla tanımasını sağlıyoruz.

https://rdmedya.com/wp-content/uploads/2020/04/rd-medya-montel-mobilya-chester-bristol-fotoğraf-çekimi.jpg

Markanız kimliksiz kalmasın

Kurumsal yapınız ile kurum içi veya kurum dışı çalışmalarınızda markanızın tanıtılmasına rehberlik edecek kreatif kurumsal kimlik dosyanızı ve tasarımlarınızı hazırlarız. Marka eğlenceli bir kurum olma amacıyla yani eğlence odaklı ürün / hizmet satma maksadıyla konumlanacaksa kurum kimliğini de buna yönelik ve gerekli gördüğümüz noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştiririz. Logosuyla, renk tasarımıyla, mottosuyla, misyonuyla, vizyonuyla, sloganıyla, kampanya kurgusuyla, jingleyla, sosyal medya kitiyle vb. kısacası a’dan z’ye görsel, işitsel ve metinsel yapısını tutarlı ve bütüncül bir şekilde dizayn ederiz. Ayrıca tüm bunlar bir strateji doğrultusunda kurgularız. Kurumun kendini bu görsel / metinsel / işitsel göstergelerle anlatma şekli insanların gözünde markanın nasıl bir imaja sahip olacağı konusunda hassas davranız ve markanın beklentilerini göz önünde bulundururuz. Günümüzün rekabet dünyasında markaların fark edilebilmesi, diğerlerinden ayırt edilebilmesi önemlidir. Bu da kurum kimliğinden diğer bir ifadeyle kurumsal kimlikten geçer. Kurum kimliğinde renk tasarımından logoya kadar her şeyin özenle ve bir kültür çerçevesinde oluşturulması gerekir. Bütün bunlar kurumu yansıtacak bir biçimde olmalıdır.

Markanızı oluştururken ilk adım kurumsal kimliğin düzenlenmesidir. Neden mi?

Kurum kimliğini yansıtır
Kurumsal algıyı güçlendirir
Kurumsal imaj oluşturmayı sağlar
Hedef kitleyle duygusal bağ oluşturur
Rekabette bir adım öne taşır
Kurumsal kültür oluşturmayı sağlar
Çalışan bağlılığını arttırır

Kurum kimliği mi kurumsal kimlik mi?

Kurum kimliği, kurumun kim ve ne olduğunu anlamamızı sağlayan görsel göstergelerdir. Görsel göstergeler, kurumun kendisini dışarıdan nasıl görünmesini istediği ile ilgili olarak oluşturulur. Kurum kimliği; kurumun duruşunun bir temsilidir. Markaların sahip olduğu kurumsal kimlik, kurumun tanınmasını ve kolayca hatırlanabilmesini sağlar.

Kurumsal kimlikKurumsal iletişim, kurumsal davranış ve görsel göstergelerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkar. Bunların sonucunda hedef kitlenin gözünde bir “Kurumsal İmaj” oluşur. Kurumsal imajın olumlu olması kurumun prestiji ve itibarı açısından büyük önem taşır.

Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tüm hakları Reflection Design Medya tarafından saklıdır.