Video Prodüksiyon

3, 6 ya da 12 aylık paket servisler ile video içeriklerinizi üretiyoruz.

Görüntünün gücüne, hızına ve etkisine inanın. Sayfalarca katalogdan, broşürden ve ilandan çok daha etkili bir şekilde alternatif senaryolarla markanızın tanıtımını yapmanız mümkün. İyi ve kaliteli video içeriklerle markanızı her yönden ve hızlı bir şekilde tanıtmanızı sağlıyoruz. Her işletmenin bütçesine uygun seçeneklerle profesyonel reklamlarınızla fark edilebilirsiniz. Video prodüksiyon hizmeti maliyetli bir iş olmasının yanı sıra alanında profesyonel ekiplerce yapılmadığı sürece verimli sonuç alması oldukça zor bir alandır.

Markanızın büyümesine yönelik doğru video içerikler üretmek de bu noktada oldukça önem kazanıyor. Yalnızca tanıtım filmi yapmak bir seçenek olabilir ancak sosyal medyada yayımlamak üzere üretilecek sürdürülebilir içerikler de markanıza uzun vadede değer katacaktır. İçerikleriniz, markanızın ne kadar iyi olduğu ile ilgili tüketicide olumlu ya da olumsuz doğrudan bir algı yaratır. Bu algıyı da düzenli içerikler üreterek sürdürebilmeniz mümkündür. Bu noktada markalara ekonomik ve performanslı çözümler üretiyoruz.

Stratejinizi belirleyip harekete geçiyoruz

Her markanın ve sektörün kendi içinde farklı dinamikleri vardır. Öncelikle markanızı ve pazar içerisindeki yerinizi belirliyoruz. Klasik formüller ile içeriklerinizi oluşturmak yerine markanızın konumlandırıldığı yer ile beklentilerinizi eşleştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik içerikler üretmenizi sağlıyor ve size fazladan maliyete sebep olacak tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz. Doğru strateji ile doğru hamleleri yapmanızı sağlıyoruz.

Markanızı her alanda temsil etmeye devam ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan prodüksiyon hizmetimizi de size sunuyoruz. Markalaşma sürecinde olan bir firmanın daha hızlı bir şekilde kendini ortaya koyması, geri dönüşlerin kaliteli olmasını sağlayan etkili bir reklam yöntemini konsept dahilinde yerine getiriyoruz.

Objelere istenilen hareketlendirmeyi verebilme, karakter yaratma, objeyi ışıklandırma, gölgelendirme, modelleme, genel ortam aydınlatması, gerçekçi güneş ve gökyüzü yaratmak, tam ve yarı gölgeli alanlar, objelerin ışık geçirgenliği, kamera ayarları gibi hizmetler için uzman kadromuz sayesinde kesin çözümler sunuyoruz.

Markaların ihtiyaçları dahilinde sahip oldukları ürünlerin ya da mekanların belirlenen konseptlerde çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerin bizim tasarım alanımıza katkıda bulunacak, hedef kitleye yönelik ürünün ve firmanın kalitesini ortaya koyan çekimler olmasına özen gösteriyoruz.

Neye ihtiyacınız varsa biz çekeriz

Sektörünüz ile ilgili hangi video içeriklere ihtiyacınız varsa o noktada sizlere en ekonomik ve yüksek performans alabileceğiniz çözümleri üretiyoruz. Video prodüksiyonun yanı sıra fotoğraf çekimlerimizle de destek sağlıyoruz.
Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi
Kurumsal tanıtım filmlerinizi seslendirmeli veya seslendirmesiz seçeneklerle hazırlıyoruz.
Workshop
Düzenlediğiniz workshopların videolarını farklı platformlarda kullanmanız için versiyonlarıyla hazırlıyoruz.
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medyada yayımlayacağınız bir dakikalık içerik ve hizmet videolarınızı üretiyoruz.
Festival
Festivallerinizin havasını ve akışını en iyi şekilde anlatan videolarını birkaç versiyonda hazırlıyoruz.
Ürün Tanıtım
Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatan kısa tanıtım filmleri üretiyoruz.
Röportaj
Sosyal medya için bilgilendirme ya da reklam amaçlı röportaj içeriklerinizi üretiyoruz.
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Bize Ulaşabilirsiniz
Vema Park Tuzla C Blok Kat:5 Daire:131
Sosyal Medya
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tüm hakları Reflection Design Medya tarafından saklıdır.